dron XIRO XPLORER V (HD kamera, 3 baterie a další)

Editovat/smazat/topovat »

dron XIRO XPLORER V (HD kamera, 3 baterie a další)

dron XIRO XPLORER V (HD kamera, 3 baterie a další)
Cena:10 900 Kč
Datum vložení:25.05.2018 19:12
Okres:Liberec
Kontaktní údaje: 
Jméno:Michal Pavlík
Telefon:603486139

Odpovědět na inzerát »

Prodám dron XIRO XPLORER V (HD kamera, 3 baterie a další) Dron zakoupen 4.7.2017 (DATART) - stále v záruce. Ve vzduchu byl cca. 15x. Prodávám pro pořízení novějšího modelu. - HD kamera, tříosý stabilizovaný Gimbal,2 GPS moduly, sledování cíle, návrat domů a další funkce. - Výbava dle specifikace - Dokoupené příslušenství (viz foto) (další dvě baterie (v záruce), náhradní stojánky, set vrtulí, šroubky, gumové držáky desky, pojistka desky gimbalu, chrániče vrtulí, kryt kamery, elek. spoj kamery a desky a další. Samozřejmostí bude předvedení plné funkčnosti při prodeji.

Odpovědět na inzerát dron XIRO XPLORER V (HD kamera, 3 baterie a další)

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK