Dron Hubsan H501S X4 verze Advance, RTF FPV GPS

Editovat/smazat/topovat »

Dron Hubsan H501S X4 verze Advance, RTF FPV GPS

Cena:7 500 Kč
Datum vložení:28.03.2019 18:54
Okres:Kolín
Kontaktní údaje: 
Jméno:Petr Ptáček
Telefon:724541510

Odpovědět na inzerát »

Nabízím k prodeji sadu dronu Hubsan H501S X4 ve verzi Advance, Kompletně sestavený dron o velikosti 350mm s 6ti osým gyroskopem pro vysokou stabilitu letu vybavený GPS modulem. Dron nabízí funkce: automatický návrat domů, automatické držení GPS pozice, automatické držení výšky, automatické následování objektu, nezávislé ovládání vůči rc soupravě. Obsahuje velice kvalitní HD kameru na pořízování fotek a videí s možností ukládání na microSD kartu. Video signál přenáší přes 5.8GHz vysíláč videosignálu do 4.kanálové rc soupravy 2.8GHz která ma zabudovaný barevný kvalitní displej a vy můžete v reálném čase sledovat co dron zrovna natáčí,v jaké výšce a vzdálenosti od Vás se nachází, jaké napětí má baterie dronu i baterie ovladače a další telemetrické údaje. Samozřejmostí je i automatický návrat v případě vybitého akumulátoru. Nechybí ani standartní LED osvětlení. O pohon se starají výkoné střídavé (brushless) motory, je tak možné létaní i za silnějšího větru.Baterie s kapacitou 7.4V 2700mAh 10C pak vystačí na cca 20min letu. Kompletní sada v originálním balení, aktuální do smazání,po dohodě možno odeslat.

Galerie k inzerátu - Dron Hubsan H501S X4 verze Advance, RTF FPV GPS

Odpovědět na inzerát Dron Hubsan H501S X4 verze Advance, RTF FPV GPS

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK