Dron Dobby

Editovat/smazat/topovat »

Dron Dobby

Dron Dobby
Cena:3 500 Kč
Datum vložení:26.02.2019 17:32
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Petr Novotný
Telefon:605076990

Odpovědět na inzerát »

Prodám za 3500 Kč rok používaný selfie dron - původní cena 8500 Kč, aktuální cena na E-shopech okolo 6700 Kč - plnně funkční, bonus 5 náhradních baterii - každá cca 5 min letu. Drona prodávám z důvodu přechodu profesionální. Dobby byl můj první dron se kterým jsem naučil lítat. Doporučil bych ho začátečníkum, nebo cestovatelům. Jde krásně složit a vejde se do kapsy. Malý. lehký a skladný dron o velikosti pouhých 135×67×36,8 mm se skládacími rameny. Na přední straně je 13 MPx kamera schopná pořídit záznam až ve 4K při 30 snímcích za sekundu s přenosem obrazu v FPV a streamovat jej do smartphonu. Obraz je stabilizován softwarově a ukládá se na interní paměť s kapacitou 16 GB.

Odpovědět na inzerát Dron Dobby

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK