Dron dji phantom 3 standard

Editovat/smazat/topovat »

Dron dji phantom 3 standard

Dron dji phantom 3 standard
Cena:10 500 Kč
Datum vložení:04.02.2019 22:41
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jan Zavřel
Telefon:+428607672858

Odpovědět na inzerát »

Prodám dron Dji Phantom 3 standard s 2k kamerou, 3osým stabilizátorem atp. Dron málo lítaný, víceméně z nedostatku času. Společně s dronem prodám 2 baterie, které mají do 20 cyklů. Dron v perfektním stavu, létá perfektně, natáčí taktéž, až je mi líto ho prodat. Prodávám s veškerým příslušenstvím; Batoh, 2x baterie, držák na tablet a mobil, 12 vrtulí, 8 originálních, 4 fakové, které jsou spíše do počtu :), 4x ochrana na vrtule, nové, ideální pro začátečníky, protože se dron jen tak nepotluče, booster signálu, manuál v AJ, ČJ a SJ. Za 400 Kč mohu přidat přistávací podložku. Vady: "Piha" na kráse jsou samolepky na dronu, které ale lze nahradit. Přidávám různé barevné varianty. K dronu jsem nedávno koupil batoh v hodnotě 1690 Kč, v záruce. Dron v záruce není. Při osobním převzetí rád vše předvedu, vysvětlím a pokusím se i naučit :).

Odpovědět na inzerát Dron dji phantom 3 standard

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK