Dji spark Fly more combo

Editovat/smazat/topovat »

Dji spark Fly more combo

Cena:13 000 Kč
Datum vložení:09.11.2018 22:08
Kontaktní údaje: 
Jméno:František Matulík
Telefon:739208882

Odpovědět na inzerát »

Prodám dron DJI Spark Fly more combo. Nový nelétaný stroj po výměně v DJI Repair Serveice v Holandsku. Ovladač a ostatní koupeno únor 2018. Kompletní balení (2x baterie, náhradní vrtule, chrániče vrtulí, brašna, ovladač, nabíječka pro tři baterie, USB kabel). Dokoupena další baterie, chránič gimbalu, cestovní chránič vrtulí, RANGE EXTENDER pro zlepšení dosahu signálu. Počet cyklů jednotlivých baterií 14, 10, 9. Dron je ve 100% stavu. Předání Brno, nebo poštou s platbou předem na účet.

Galerie k inzerátu - Dji spark Fly more combo

Odpovědět na inzerát Dji spark Fly more combo

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.



Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK