DJI Phantom FC40 s Gimbalem 3G-2D + vlastní kamera

Editovat/smazat/topovat »

DJI Phantom FC40 s Gimbalem 3G-2D + vlastní kamera

Cena:8 500 Kč
Datum vložení:19.07.2016 22:54
Okres:Náchod
Kontaktní údaje: 
Jméno:Václav Zvoníček
Telefon:723602294

Odpovědět na inzerát »

Prodám DJI Phantom FC40 s gimbalem Walkera 3G-2D (dokoupeno ovládání náklonu gimbalu, které je přímo na ovladači) a vlastní origo kamerou + k tomu je navíc náhradní baterie a sada náhradních vrtulí. Dron je v dobrém stavu a je ještě v záruce do 23.1.2017. Výhoda toho Phantomu je, že pracuje na 5,8 Ghz, tudíž můžete GoPro kameru či jinou podobnou kameru připojit přes wifi s vaším mobilem či tabletem a můžete sledovat přenášený obraz (aniž by to rušilo spojení drona s vysílačem; GoPro kamera není součástí prodeje). Pokud nemáte GoPro kameru a nechcete si jí kupovat, tak nevadí, součástí prodeje je i vlastní kamera DJI (viz foto), kterou můžete také „spárovat“ s vaším telefonem. Je zde jediné omezení, tuto kameru nepřipevníte na gimbal (budete ho muset sundat). Phantoma rád předvedu a zaškolím. Důvod prodeje: Přecházím na vyšší třídu – chtěl bych si postavit vlastního drona. Pokud máte nějaké dotazy, tak pište, či volejte.

Galerie k inzerátu - DJI Phantom FC40 s Gimbalem 3G-2D + vlastní kamera

Odpovědět na inzerát DJI Phantom FC40 s Gimbalem 3G-2D + vlastní kamera

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK