DJI Phantom FC40 + kufr + 3x baterie

Editovat/smazat/topovat »

DJI Phantom FC40 + kufr + 3x baterie

Cena:7 900 Kč
Datum vložení:02.12.2015 14:18
Okres:Pardubice
Kontaktní údaje: 
Jméno:Martin Špičák
Telefon:733 141 602

Odpovědět na inzerát »

Prodávám Phantoma s HD kamerou (rozlišení 1280x720 při 30 snímcích) a WiFi přenosem obrazu do mobilu nebo tabletu. Podrobné specifikace a další info lze najít na stránkách výrobce (hoďte do google "phantom fc40"). Na stejné straně najdete i podpůrný software ke stažení, manuály atd. Phantom nikdy nepadl na hubu, žádné flyaways jako u Phantomů 2, 100% předvídatelné chování a spolehlivost. Dodávka: komplet koptéra + příslušenství v origo krabici s CZ návodem, vysílač s digitální minutkou na suchém zipu, kufr speciálně pro tuto řadu Phantomů, dva sety origo samoutahovacích vrtulí, 3 baterie (2x originál 2200 mAh, ca. 9 min výdrž ve vzduchu, 1x Dinogy 2800 mAh, výdrž ca. 14 minut létání, vejde se bez úprav), karbonová sada pro létání na dvě baterie + napájecí rozdvojka, různé drobnosti a šroubky navíc. Na koptéře byly provedeny úpravy: přidělány dva otvory na spodku koptéry pro optimální umístění gimbalu, odbroušen otvor na dvířkách baterie pro lepší prostup kabelů, obroušen plast u USB vstupu, uzavírání dvířek baterie na suchý zip, vyvedeno napájení gimbalu a dráty pro ovládání PITCH naklánění gimbalu kamery, instalována Al folie pod GPS čip - zlepšuje a zrychluje příjem satelitů. Problémy nebo chybějící věci: chybí origo šroub držáku kamery (nahrazen nylonovým šroubem), na třech ramenech koptéry jsou na horním krytu u motorů drobné prasklinky v plastu (způsobeno nešťastným DJI řešením šroubového spojení horního a spodního krytu - naprosto nebrání provozu - lze je pro jistotu přelepit kouskem průhledné lepící pásky. Preferuji osobní předání s předvedením, v Pardubicích nebo blízkém okolí dojedu, jinak je to o domluvě. Při poslání poštou to bude muset jít ve dvou balících a poštovné bude dvojnásobné než je běžně (ca 300,- Kč)!

Galerie k inzerátu - DJI Phantom FC40 + kufr + 3x baterie

Odpovědět na inzerát DJI Phantom FC40 + kufr + 3x baterie

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK