DJI PHANTOM 3 STANDARD

Editovat/smazat/topovat »

DJI PHANTOM 3 STANDARD

DJI PHANTOM 3 STANDARD
Cena:8 900 Kč
Datum vložení:18.08.2019 12:33
Okres:Ostrava
Kontaktní údaje: 
Jméno:Michal
Telefon:775258483

Odpovědět na inzerát »

Kvadrokoptéra Phantom 3 vybavená 2,7K Ultra HD kamerou umístěnou na 3-osém stabilizovaném závěsu a integrovaným WiFi 2,4Ghz systémem pro přenos obrazu. Prodávaný obsah: Phantom 3 STANDARD 3-osý závěs s Ultra HD kamerou Vysílač vč. držáku pro mobilní telefon 1x pohonný akumulátor 4480 mAh 4x sada vrtulí (+ 4x náhradní sada vrtulí) Síťový nabíječ pro pohonnou baterii a vysílač Drobné příslušenství VIZ. OBRÁZKY Moc nelétaný dron dle aplikace DJIGO Total Flight Time 6hodin 46minut Total Distance 40 966m Total Flights 97 Pokročilý řídící systém činí Phantom 3 stabilním a snadno ovladatelným při létání pod střechou i širou oblohou. Stejně jako všechny řídící letové systémy DJI umožňuje automatický návrat na místo vzletu, pokud dojde ke ztrátě řídícího signálu nebo poklesu napětí napájecího akumulátoru.Maximální doba letu až 25 minut při použití plně nabitého Inteligentního pohonného akumulátoru 4480 mAh. Ostrava a okolí, možno se domluvit i dále. Kontakt email či tel.

Odpovědět na inzerát DJI PHANTOM 3 STANDARD

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK