DJI PHANTOM 3 ADVANCED + náhradní AKKU

Editovat/smazat/topovat »

DJI PHANTOM 3 ADVANCED + náhradní AKKU

Cena:20 000 Kč
Datum vložení:03.09.2016 22:29
Kontaktní údaje: 
Jméno:Petr Pavlíček
Telefon:722665554

Odpovědět na inzerát »

Prodám DJI Phantom 3 Advanced, kompletní balení ( dron, nabíječka, akku, gimbal, sada vrtulí). Stroj je po opravě po pádu - špatně utažená vrtule. Došlo jen k odlomení kříže držícího gimbal a přetržení připojovacího kabelu. Oboje je vyměněno. Na trupu jsou patrné deformace - viz foto. Ty však nebrání provozu. Po opravě je dron plně funkční, gimbal funguje jak má, GPS, automatický návrat, vše bez problému. Prodávám z důvodu koupě nového Phantomu 4. Jako bonus přidám baterii navíc, bez ní je cena 17tis. Možnost předvedení a osobního odběru v Plzni.

Galerie k inzerátu - DJI PHANTOM 3 ADVANCED + náhradní AKKU

Odpovědět na inzerát DJI PHANTOM 3 ADVANCED + náhradní AKKU

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK