DJI Phantom 2 v.2 FPV + H4-3D

Editovat/smazat/topovat »

DJI Phantom 2 v.2 FPV + H4-3D

Cena:4 990 Kč
Datum vložení:26.12.2018 17:11
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Vladimir S
Telefon:775115134

Odpovědět na inzerát »

DJI Phantom 2 v.2 FPV + H4-3D - dron DJI Phantom 3 Advanced s příslušenstvím -Phantom 2 nejnovější verze se zdokonalenými motory a aktualizovaným ovládacím panelem, který má nastavení náklonu kamery. - signální boostery + deversity monitor (Feelworld) poskytující přenos signálu na vzdálenost více než 2 km - zavěšení H4-3D nejnovějšího modelu (kalibrovaného) - sadu jako na fotografii (3 baterie, sada vrtulí + náhradní, antény, nabíječka baterií a pro video přijímač, dokumentace, náhradní kabely, krabice. Také je v nabídce GoPro Hero 3 black - 2900 Kč Eletronický stabilizátor FY-TECH G4S for GoPro Hero 3/4 - 2490 Kč Dohromady s kamerou a stabilizátorem za 9900 Kč Možnost předvedení a osobního vyzkoušení v Praze. Můžu poslat i poštou. V případě zájmu prosím volejte.

Galerie k inzerátu - DJI Phantom 2 v.2 FPV + H4-3D

Odpovědět na inzerát DJI Phantom 2 v.2 FPV + H4-3D

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK