DJI Phantom 2 - H3-3D - 7'FPV

Editovat/smazat/topovat »

DJI Phantom 2 - H3-3D - 7'FPV

Cena:15 000 Kč
Datum vložení:03.03.2016 23:31
Kontaktní údaje: 
Jméno:Michal Poustka
Telefon:603188308

Odpovědět na inzerát »

Prodám DJI Phantom 2, koupen 27.8.2014 (stále platná záruka) u Megapixel. Je velice málo létaný, (max 10h letového času). V perfektním stavu včetně originálního balení a manuálu (i k Zenmuse H3-3D). Vybaven telemetrií DJI mini iOSD, FPV vysílačem Boscam 5,8 GHz, odstíněním antén GPS a upgradem gimballu (H3-3D) na zadní konektor GoPro (odstraněna křehká manipulace s původním kabelem ke kameře. Původní kabel (+1 náhradní) přiložen také- dá se jednoduše vrátit zpět. Vše bylo odborně instalováno elektrotechnikem. Jsou k němu 2 originál baterie DJI obě indikují perfektní stav (svítí všechny 4 diody). 1. má odhadem cca 15 cyklů a 2. tak 10 cyklů (Vždy byly správně nabíjeny a skladovány). Vysílač je jako nový (Žádné škrábance, nebo ohlazení, včetně popruhu.) K tomu původní příslušenství (šroubovák DJI, kabel,nabíječka akumulátorů, ochranné oblouky, imbus Zenmuse, 2 náhradní sety vrtulí... Cena: 15 000,- Možno koupit s FPV Skyzone 5.8GHz 32CH Diversity 7" FPV Monitor- duální přijímač, včetně skládací stříšky a setem cloverleaf antén (TX a RX). Jsou k němu 2 akumulátory, nabíječka a Li-Po nabíjecí pytlík a skádací rig na rameno. Cena: 3 000,- Vše je v naprostém pořádku a perfektním stavu. V pžípadě zájmu můžu prodat společně s GoPro Hero 3+BE za 6 500,-. (Celkem tedy 24 500,-). Byla kupována společně s phantomem a je také v záruce. Včetně příslušenství. V případě koupě celého kompletu přídám plastový kufr na copter+příslušenství. V případě rychlého a férového jednání možná sleva. Možné k prohlédnutí v Plzni, K. Varech, případně Praze.

Galerie k inzerátu - DJI Phantom 2 - H3-3D - 7'FPV

Odpovědět na inzerát DJI Phantom 2 - H3-3D - 7'FPV

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK