Dji Mavic Pro Fly More Combo

Editovat/smazat/topovat »

Dji Mavic Pro Fly More Combo

Cena:20 000 Kč
Datum vložení:17.08.2019 14:41
Kontaktní údaje: 
Jméno:Tomáš Katzer
Telefon:704266605

Odpovědět na inzerát »

Nalétáno asi 5 hodin, nikdy nebouráno. Důvod prodeje je přechod na fpv dron. Baterie udržovány vždy nabité. Rád bych osobní předání s případnou ukázkou, ačkoliv jde o samostatný a inteligentní dron nevyžadující žádnou zkušenost. Bohužel již bez záruky, ale dá se dokoupit DJI care refresh. Dron, ovladač, 3x baterie, přepravní batoh, nabíječka, nabíječka s autoredukcí, nabíjecí hub až pro čtyři akumulátory, nabíjecí adaptér k power bance, náhradní vrtule, další..

Galerie k inzerátu - Dji Mavic Pro Fly More Combo

Odpovědět na inzerát Dji Mavic Pro Fly More Combo

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK