DJI - Mavic Pro Fly More Combo.

Editovat/smazat/topovat »

DJI - Mavic Pro Fly More Combo.

Cena:34 000 Kč
Datum vložení:08.11.2018 08:17
Okres:Svitavy
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jakub Šafář
Telefon:+420731288739

Odpovědět na inzerát »

Dobrý den, prodám dron značky DJI - Mavic Pro Fly More Combo. Dron je koupený 9.5.2018. Záruku má dva roky. Důvod prodeje: chci si koupit Inspire 1 PRO Black edition 2017 Dron ani jednou neboural. PŘÍSLUŠENSTVÍ: Přistávací plocha pro drony 75cm 1x, Inteligentní akumulátor Mavic (Platinum version)2x, Nabíječ C3S78 do auta (Mavic) 1x, Dronelink Cable- Lightning 1x, Mavic 8331 Low-Noise rychloupínací vrtule Mavic (Golden) 1x, Nabíjecí adaptér pro 4 aku Advanced (Mavic) 1x, Ochranné oblouky (Mavic) 1x, Batoh přes rameno (Mavic) 1x, Nabíjecí adaptér Power banky (Mavic) 1x, Sklápěcí kryt vysílače (Mavic) 1x, Kabel k dálkovému ovládání Lightning (Mavic) 1x, Kabel k dálkovému ovládání Micro USB převrácený (Mavic) 1x, Kabel k dálkovému ovládání Type-C (Mavic) 1x, Kabel k dálkovému ovládání Micro USB (Mavic) 1x V případě zájmu vše osobně vysvětlím a ukážu.

Galerie k inzerátu - DJI - Mavic Pro Fly More Combo.

Odpovědět na inzerát DJI - Mavic Pro Fly More Combo.

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK