DJI FW F450 + GIMBAL + FPV 5.8GHz

Editovat/smazat/topovat »

DJI FW F450 + GIMBAL + FPV 5.8GHz

DJI FW F450 + GIMBAL + FPV 5.8GHz
Cena:11 000 Kč
Datum vložení:24.11.2019 16:02
Kontaktní údaje: 
Jméno:Petr Kadlec
Telefon:702204463

Odpovědět na inzerát »

Prodám sestavený a nevyužívaný DJI Flame Wheel F450. Vybavení 4x E300 ESC (15A) - 4x E300 Motor - 4x samoutahovací vrtule - kontroler DJI NAZA-M - zvýšený podvozek. Součástí ovladač DJI, náhradní vrtule, několik baterií (různého stavu a stáří), kabely a spojky, náhradní ramínka a gumové podložky pod gimbal. Vše funkční, nalétáno cca. 100hod. Používáno hlavně pro nekomerční video. Dvouosý gimbal Tarot pro kamery typu GoPro (kamera není součástí prodeje) Ve výbavě i FPV (napojení na signál z hlavní kamery, výstup na telefon) - pilot vidí to co kamera, skvělá pomoc při natáčení. Přidám "LiPo safebag" - vhodné jako přepravní obal pro baterie, a vyvažovač na vrtule (nikdy nepoužitý).

Odpovědět na inzerát DJI FW F450 + GIMBAL + FPV 5.8GHz

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK