Díly na Traxxas Stampede 2WD

Editovat/smazat/topovat »

Díly na Traxxas Stampede 2WD

Cena:1 Kč
Datum vložení:25.08.2018 20:11
Kontaktní údaje: 
Jméno:Martin Škopek
Telefon:603320822

Odpovědět na inzerát »

S dětmi proháníme celkem 4 různé Traxxasy Stampede (z toho 3× 2WD), z čehož plyne i velká spotřeba náhradních dílů. Pokud někdo máte nějaké zbytky dílů, které už neupotřebíte, pak prosím o nabídky s cenovou představou do e-mailu. Mnoho dílů na Stampede 2WD je stejných i od Traxxasu ze Slashe 2WD, Rustlera, řady Monster Jam (Grave Digger, Son-uva Digger, Maximum Destruction, Monster Mutt, Captain's Curse, Grinder), Bigfoot, Craniac, Skully aj. Nabízejte klidně i díly jiných výrobců, vč. karosérií (rozvor cca 270 mm), kol (2,8"), tuningové díly atd. Inzerát platí do smazání. Předem děkuji.

Galerie k inzerátu - Díly na Traxxas Stampede 2WD

Odpovědět na inzerát Díly na Traxxas Stampede 2WD

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK