Commander (J. Fara)

Editovat/smazat/topovat »

Commander (J. Fara)

Cena:1 900 Kč
Datum vložení:28.12.2015 17:13
Kontaktní údaje: 
Jméno:Laďa Nesvadbík
Telefon:775280283

Odpovědět na inzerát »

Prodám prakticky dokončený trénér podle návrhu Jaroslava Fary. Jedná se o Commander, rozpětí 1,5m, tříkolový podvozek (příďové kolo napevno). Model prodávám bez motoru, regulátoru a přímače, instalováno 3x poctivé servo Futaba FP-S126 (původní serva made in Japan). Chybí doinstalovat balsová kormidla křidélek (dám k modelu) a trochu přežehlit potah na výškovce. Jsem druhý majitel, důvod prodeje je redukce letového parku. Pouze osobní převzetí. Cena 1 900 Kč.

Galerie k inzerátu - Commander (J. Fara)

Odpovědět na inzerát Commander (J. Fara)

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK