Cirrus od Hangar 9 - rozpětí 2,5 m

Editovat/smazat/topovat »

Cirrus od Hangar 9 - rozpětí 2,5 m

Cena:23 500 Kč
Datum vložení:05.08.2018 13:17
Kontaktní údaje: 
Jméno:Petr Švec
Telefon:773086896

Odpovědět na inzerát »

Prodám (pouze zalétnutý) model Cirrus SR-22 od firmy Hangar 9. Rozpětí 2,5m, pohon 10S lipol. Krásný obřík s elegantními tvary. Jedná se o jedinečný model, stavebnice se již nedá koupit. Model je profesionálně sestaven a osazen kvalitním vybavením. Detailnější popis stavebnice se dá najít na netu nebo pošlu mailem vč. více tofografií. Motor E-flite Power 160 (výrobcem doporučený). Regulátor jeti Mezon 75 opto. Serva 6 x spektrum Digital DS821, 2 x Servo futaba S3173SVi HV. Napájení RX - 2S Life A123. V křídlech jsou kvalitní konektory multiplex s volnými piny pro případné osvětlení. Model je kompletně dokončený, stačí vložit váš přijímač, akumulátor 10S lipol 5000mAh a létíte. Velmi elegantní a výborně létající model. Viz. četná videa na youtube. Zalét provedl pilot Jan Špatný! K předání v Plzni – možno osobně vše vyzkoušet na zemi s vlastním přijímačem. (na zálet napípáno v jiném vysílači, ve svém to nemám). Model jsem si pořídil k vrtulníkům, ale nakonec zůstávám pouze u nich.

Galerie k inzerátu - Cirrus od Hangar 9 - rozpětí 2,5 m

Odpovědět na inzerát Cirrus od Hangar 9 - rozpětí 2,5 m

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK