Cheerson CX-20 Auto-Pathfinder

Editovat/smazat/topovat »

Cheerson CX-20 Auto-Pathfinder

Cena:2 999 Kč
Datum vložení:21.07.2017 10:22
Kontaktní údaje: 
Jméno:Ales Marvan
Telefon:725744529

Odpovědět na inzerát »

Plně funkční dron s GPS,kompasem a barometrem. Umí létat podle naprogramované trasy v PC nebo v telefonu v Mission planneru. Podporuje funkci follow me. Původní řídící jednotka vyměněna za plně programovatelnou APM 2.8. Ovládání přes WiFi nebo bluetooth (po vymene modulu). 2D hliníkový gimbal pro GoPro, nová baterie 3000mah. Náhradní vrtule. Bez vysílače. Důvod prodeje nevyužití. Vybavení GPS modulem, výškovým senzorem, 6-axis gyrem a funkcemi Flight Direction Mode, One Key Go Home, Altitude Sensor Mode, Stable Mode a Manual Mode.

Galerie k inzerátu - Cheerson CX-20 Auto-Pathfinder

Odpovědět na inzerát Cheerson CX-20 Auto-Pathfinder

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK