CEN - Mini Madness Monster Truck 1:16 RTR

Editovat/smazat/topovat »

CEN - Mini Madness Monster Truck 1:16 RTR

Cena:2 000 Kč
Datum vložení:04.01.2015 11:58
Okres:Ostrava
Kontaktní údaje: 
Jméno:Michal Beroušek
Telefon:608 148 210

Odpovědět na inzerát »

Prodám RC auto cen Mini madness monster truck 1:16 rtr. 3 roky starý naježděno moc nemá stav odpovídá fotkám. Bez jakékoliv závady vše funguje bez problému. Nevím jak jsou na tom baterie, ale myslím si, že pokud se pořádně vybijí a zase nabijí tak by se měli v pohodě dát do pořádku a jsou stále ke koupi. Auto bylo ve skříni asi 2 roky vše jsem na novo vyzkoušel a vše normálně funguje, jen jsem pořádně nenabil baterie a nezkoušel výdrž. Vše do posledního šroubku a matičky jde dokoupit tak těž i dokonce tuning díly jako silnější motorek atd.. Co nabízím je zmiňované auto, ovladač, nabíječka, baterka 1800 mAh a dokoupená baterka 1900 mAh. Případně dotazů mě kontaktujte na email. Nebráním se dobírce.

Galerie k inzerátu - CEN - Mini Madness Monster Truck 1:16 RTR

Odpovědět na inzerát CEN - Mini Madness Monster Truck 1:16 RTR

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK