Buggy HOBAO HYPER 7 Tuning

Editovat/smazat/topovat »

Buggy HOBAO HYPER 7 Tuning

Cena:7 000 Kč
Datum vložení:12.03.2018 12:21
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Pavel
Telefon:721834445

Odpovědět na inzerát »

1:8, spalovací motor 7,5 nitro, progr. vysílač HItec Agressor GTX (Paměť 10 modelů, nastav. výchylky, Expo, subtrim, revers, fail-safe atd ), zajetá, málo ježděná, nová kovová rychlá serva s táhly a přijímač HItec, mnoho příslušentví a ND ( baterie, nabíječky, svíčky, filtry, palivo, klíče, startéry, infrateploměry, tankovací pistole na závody atd. ) Při rychlém jednání sleva !!! Kanystr 2,5 L paliva Graupner Titan v ceně 1100 Kč - ZDARMA !!!

Galerie k inzerátu - Buggy HOBAO HYPER 7 Tuning

Odpovědět na inzerát Buggy HOBAO HYPER 7 Tuning

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK