BLADE - profesional vrtulník

Editovat/smazat/topovat »

BLADE - profesional vrtulník

Cena:2 500 Kč
Datum vložení:15.03.2015 15:19
Okres:Hodonín
Kontaktní údaje: 
Jméno:Ivo Rolínek
Telefon:606161317

Odpovědět na inzerát »

Kompletně sestavený model vrtulníku 4-V-1, 5-kanálový RC vysílač 2,4 GHz v módu 1. Model je ve 100% stavu, pouze zalétán, baterie 2-článek, LiPol, automatický nabiječ LiPol baterií s balancérem, síťový zdroj nabiječe + baterie do vysílače. K dispozici má 2 Lipol akumulátory 800mAh a 850mAh. Je úžasný, vhodný na venkovní i domácí létání. Důvod prodeje je nevhodný dárek. POŠTA ZDARMA !! Vhodný pro začátečníky i pokročilé, doporučuji !!!

Galerie k inzerátu - BLADE - profesional vrtulník

Odpovědět na inzerát BLADE - profesional vrtulník

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK