Bayliner 192 CU

Editovat/smazat/topovat »

Bayliner 192 CU

Bayliner 192 CU
Cena:136 000 Kč
Datum vložení:13.02.2018 20:42
Kontaktní údaje: 
Jméno:Karel Blahut
Telefon:725 836 003

Odpovědět na inzerát »

2005 Bayliner 192CC Cuddy Cabin Runabout Boat. Mercruiser 3.0L I / O Motor, RUNS PEFECT, Vynikající komprese na všech válcích, Fresh Tune Up, Alpha One Outdrive, Plavec na žebříku, Full Bimini Top na čelní sklo, Cuddy Cab Sleeps 2 Comfortably, BRAND NEW Hlava v kabině, čalounění ve velkém tvaru, koberec po celou dobu! Nerezová bow rail Čerpací čerpadlo funguje Navíjecí světla / kotvící světla pracují Skvělý konec Full Analog Guage balíček! (Všechny práce) Spousta úložišť VŠECHNY FUNGUJE 100%. Úžasný stav.

Odpovědět na inzerát Bayliner 192 CU

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK