Baja 5B SS - HPI RACING

Editovat/smazat/topovat »

Baja 5B SS - HPI RACING

Cena:14 999 Kč
Datum vložení:06.07.2017 11:59
Kontaktní údaje: 
Jméno:Filip Kuranda
Telefon:604805945

Odpovědět na inzerát »

BAJA 5B SS - Podvozek 2WD s pohonem zadní nápravy, pevný hliníkový rám, špičkové olejové tlumiče, motor vzduchem chlazený jednoválec, tahový startér, samosvorný diferenciál s hliníkovou klecí, prachovky na polosách, laděný výfuk, dvojitá kotoučová brzda, náhradní díly : poloosy,unašeče,servomotor(vadný,elektřikář opraví, řešil jsem výměnou za nový kus,ložiska,silikonový olej do pneumatické tlumiče,pružiny do spojky, spojka,čepy,prachovky,šrouby na spojku. Český manuál, dálkové ovládání, lazený výfuk, nabíječka, originální krabice,stojánek na auto,náhradní plastová karoserie,4x náhradní kola, 2x nové gumy,4x výplň(duše) kol a spousta nářadí. Auto jezdilo občasně a bylo o něj staráno, má měněno dost dílů za tuningové a kvalitní, nutno vidět na místě a popsat, do inzerátu se to těžko píše. Rychlé jednání možná sleva, možná sleva na cestu. RC, RC MODEL, auto na dálku, auto na dálkové ovládání, nabíječka, ovladač, vysílačka, hpi, baja, 5b, ss, baja 5b ss, karoserie, kola, poloosy.

Galerie k inzerátu - Baja 5B SS - HPI RACING

Odpovědět na inzerát Baja 5B SS - HPI RACING

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK