Axial Yeti 1/10 - tuning díly

Editovat/smazat/topovat »

Axial Yeti 1/10 - tuning díly

Cena:7 700 Kč
Datum vložení:15.11.2018 09:25
Okres:Zlín
Kontaktní údaje: 
Jméno:Michal Berka
Telefon:602208989

Odpovědět na inzerát »

Prodám mého mazla Axial Yeti 1/10. Jezdili jsme s ním se synem, ale přesedlali jsme na expedičky :-) Nějaké šrámy na budce má, ale nic hrozného. Vůle v kloubkách jsem se nažil trošku vytěsnit, takže taky v poho. Oba diferáky 43/13 v oceli /žádný hliník/ ve předu je nové ozub.kolo s hruškou + sada Axial za uzamčení diferáku. Zadní je v pohodě. Zadní ramena kov, držák motoru a tlumičů kov, stabilizátor předních ramen kov. Těhlice + držáky na přední nápravě kov. Servo-saver kov + karbon. Přední ramena vystužené nerezovou trubičku, takže je urve snad jen ho_ado :-D Špatné ložiska jsem vyměnil, ostatní jsou OK a ještě něco odjedou. Kola jsou Axial 2,2 MAXIS RAPTOR + kovové beadloky. Dám k tomu ještě ty původní 4 gumy. Dal jsem si tu práci a kompletně jsem ho rozebral, vyčistil a promazal. Kovové tlumiče s novýma silikon čepičkama. Budka je osvětlená jak ve předu, tak vzadu. ZBYTEK POPISU VE FOTKÁCH !!! :-D bez RC soupravy, tu si nechávám.

Galerie k inzerátu - Axial Yeti 1/10 - tuning díly

Odpovědět na inzerát Axial Yeti 1/10 - tuning díly

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK