Auto Eagle 3

Editovat/smazat/topovat »

Auto Eagle 3

Auto Eagle 3
Cena:2 200 Kč
Datum vložení:03.02.2018 18:47
Okres:Trutnov
Kontaktní údaje: 
Jméno:Adam Kolert
Telefon:733510018

Odpovědět na inzerát »

Dobrý den, prodám zelené autíčko na vládání eagle 3. Model je ježděný cca 1 rok. Originální cena byla 3500,- Dnes bych chtě autíčko prodat z důvodu málo času. O auto je nutné se po každé jízdě starat. Je vhodný do lesa, do skal atd... Není moc vhodný do hluboké vody riziko namočení serva. Ale sních nedělá autu žádný problém. Jen je ho potřeba pořádně vysušit, aby se voda nedostala do motorku, serva atd.. Je to 4WD náhon na všechny 4 kola. Přední pravé kolo je lehce poškozeno viz foto. Ale auto funguje i tak v naprostém pořádku. Baterie Lion 1500 mAh lze dokoupit více baterií. Baterie 1 v cene měla by být v pořádku. Auto při stálé maximální rychlosti vydrží cirka 10-12 min. Při klasickém ježdění baterie vydrží 20-30 min max. Ztratil jsem kryt na baterii na autě, která pevně drží baterii, ale bez toho se dá obejít. Auto a baterie funguje i tak. Nabíječka a ovládání je v pohodě je možnost přepnout ovládání pro PRAVÁKY / LEVÁKY. Více info na email. Nevolat !! jen psát sms. PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ SLEVA !

Odpovědět na inzerát Auto Eagle 3

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK