Arrma Typhon 6S

Editovat/smazat/topovat »

Arrma Typhon 6S

Arrma Typhon 6S
Cena:8 500 Kč
Datum vložení:18.03.2018 20:02
Kontaktní údaje: 
Jméno:Michal Těžký
Telefon:603 819 565

Odpovědět na inzerát »

Prodám Arrmu Typhon 6s , měřítko 1:8, auto je rok staré,zakoupené v rchobbyracing, jelo 2 hobby závody a jinak jezděno pro zábavu, s autem se jezdilo pouze za sucha, nyní vyměněny všechny ložiska, olej v diferenciálech, zrepasované tlumiče, k autu přidám originál krabici, manuál s číslama náhradních dílů, 2 sady kol včetne gum+ kola co jsou na autě, na autě závodní kola včetne pneu AKA Impact jeté pouze 1 závod, dále k autu přidám 2x baterie a sadu pro repas tlumičů. Auto je včetně vysílačky a přijímače.Auto ve velice zachovalém stavu, karoserie podlepena páskou proti popraskéní a díky podlepení je zmenšená pravděpodobnost rozbití nebo prasknutí tenké karoserie. Stačí dokoupit nabíječku a jezdit. Prodávám z důvodu přechodu na jinou kategorii. Preferuji telefonické jednání a osobní převzetí.

Odpovědět na inzerát Arrma Typhon 6S

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK