ar.drone parrot 2.0 elite edition SKVĚLÝ STAV

Editovat/smazat/topovat »

ar.drone parrot 2.0 elite edition SKVĚLÝ STAV

Cena:3 700 Kč
Datum vložení:19.09.2017 19:08
Okres:Zlín
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jan Nosálek
Telefon:722 649 223

Odpovědět na inzerát »

Prodám drona ve skvělém stavu PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ LZE SJEDNAT SLEVU PO TELEFONU. Dron je vybaven: výškoměry,přední a spodní kamerou(oboje nepolohovatelné),stabilizačním systémem,WI-FI(živí přenos do mobilu),dvěma kryty-venkovní a vnitřní,ochranou pastorků,vyztuženými nožičkami,lepším spodním krytem a parrot baterií,s pomocí jde si zahrát hry s drony vice you toube. Drona lze ovládat přes mobil pomocí aplikace. Přibalím troje vrtule a dva balíky pastorků. Umí dělat salta jakýmkoliv směrem.PODROBNĚJŠÍ INFO PO TELEFONU. Nabíječka s pěti adaptéry.

Galerie k inzerátu - ar.drone parrot 2.0 elite edition SKVĚLÝ STAV

Odpovědět na inzerát ar.drone parrot 2.0 elite edition SKVĚLÝ STAV

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK