Akrobat plameniak

Editovat/smazat/topovat »

Akrobat plameniak

Cena:3 000 Kč
Datum vložení:28.10.2017 18:52
Kontaktní údaje: 
Jméno:Luděk Melichar
Telefon:608852921

Odpovědět na inzerát »

Prodám akrobatické letadlo Plameniak. Je z větší části dokončené, stačí už jen přidělat kormidla, motorovou přepážku s motorem a máte hotovo. Součásti je vše co vidíte na fotografiích (podvozek, laděný tlumič,v křídlech 2 serva Hitec HS-422). Parametry: rozpětí 1500mm délka 1500mm motor 6,5-8,5cccm hmotnost 2550-2700g Prodávám z časových důvodů, za poslední rok jsem se k tomu nedostal, tak model raději pošlu dál :) Více info a foto na email nebo tel.

Galerie k inzerátu - Akrobat plameniak

Odpovědět na inzerát Akrobat plameniak

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK