8.kanálový RC spínač/zvukový modul-2in1

Editovat/smazat/topovat »

8.kanálový RC spínač/zvukový modul-2in1

Cena:899 Kč
Datum vložení:11.03.2016 23:25
Okres:Vsetín
Kontaktní údaje: 
Jméno:Martin Michut
Telefon:123456789

Odpovědět na inzerát »

Prodám 8mi kanálový osvětlovací a ozvučovací modul, který je plně programovatelný pomocí PC, základní funkce také pomocí vysílače. Předprogramované režimy jsou zaměřeny na ozvučení a hlavně na osvětlení modelů automobilů. Díky dvěma nezávislým vstupům z přijímače lze najednou ovládat hlavní světlomety, brzdová světla, zpátečková světla s pípákem, Corner světla, směrová a varovná světla. Modul dokáže simulovat benzínové, dieselové a parní motory (zvuková stránky nemá ambice konkurovat profi zvukovým modulům). V PC režimu můžete osvětlit také modely letadel, lodí, heli, atd. Dále dokáže hlídat palubní napětí modelu a v případě jeho poklesu pod nastavenou mez toto indikuje varovnými záblesky. Jako poslední speciální funkce je vysokorychlostní voltmetr s pamětí Min/Max hodnot, který dokáže změřít poklesy napětí trvající pouhé milisekundy nebo může uživatele o aktuálním napětí informovat při každém zapnutí palubní elektroniky. Více informací na uvedeném odkaze.

Galerie k inzerátu - 8.kanálový RC spínač/zvukový modul-2in1

Odpovědět na inzerát 8.kanálový RC spínač/zvukový modul-2in1

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK