3D tiskárna Reprap

Editovat/smazat/topovat »

3D tiskárna Reprap

Cena:22 999 Kč
Datum vložení:22.06.2015 12:42
Kontaktní údaje: 
Jméno:Frantisek Plasil
Telefon:774231215

Odpovědět na inzerát »

Velice kvalitní a přesná 3D tiskárna. Jako materiál pro tisk se používají termoplasty ve tvaru struny navinuté na cívce. Tato tiskárna dosahuje přesnosti 0.04 mm. O pohyb jednotlivých os se starají 4 krokové motory od české firmy microcon. Celá tiskárna je řízena základní deskou RAMBO, která umožňuje připojení druhého extruderu pro tisknutí ve více barvách případně tisk složitějších modelů, jedná se o jednu z nejlepších desek pro 3D tiskárny. Tato tiskárna je vybavena beaglebonem - jedná se o malý jednodeskový počítač, který v tomto případě hraje roli tiskového serveru, tudíž je možné tisknout odkudkoliv a bezdrátově. Veškeré ovládání se provádí skrze počítač pomocí intuitivního softwaru. Tiskárna sloužila jako maturitní projekt a tisklo se na ní velice málo. Dodám k ní materiál ABS, cca 900g. Při rychlém jednání sleva.

Galerie k inzerátu - 3D tiskárna Reprap

Odpovědět na inzerát 3D tiskárna Reprap

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK