3D tiskárna

Editovat/smazat/topovat »

3D tiskárna

Cena:21 000 Kč
Datum vložení:06.06.2014 09:04
Kontaktní údaje: 
Jméno:Petr Kříženecký
Telefon:723169336

Odpovědět na inzerát »

Prodám 3D tiskárnu fabbster. Jedná se o model bez topného stolu, který lze však dokoupit u distributoru v ČR. Důvod prodeje je časově delší dobu nevyužívaná (nutno získat 3D modely nebo si je nakreslit - nemám čas - souvisí s mou další činností). K tiskárně přidám zajímavé množství polotovaru včetně nové desky stolu a nové cívky ABS. Předvedu. K tiskárně náleží stařičký, ale funkční notebook Dell, na kterém je nainstalován program a ovladače k tiskárně.

Galerie k inzerátu - 3D tiskárna

Odpovědět na inzerát 3D tiskárna

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK