2x Truggy Overthar 4WD rtr

Editovat/smazat/topovat »

2x Truggy Overthar 4WD rtr

Cena:7 000 Kč
Datum vložení:20.11.2013 08:40
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jan Smejkal
Telefon:776137727

Odpovědět na inzerát »

Prodám 2x auto, podvozek truggy, měřítko 1:8 cca 54cm délka. rychlost 75 km, náhon 4x4, 2x kotoučové brzdy, 3x diferencial, na autě vpravo budou potřeba malé opravy. K autům je žhavení, 1 litr paliva. Obě auta mají tahový startér. Obsah motoru 4,1ccm. Dále přidám roto startér, náhradní segment na startování a drobné náhradní díly. Auta jsou plně funkční. Pouze osobní odběr. Stačí vložit baterky a jezdit. Při rychlém jednání sleva.Více info na tel.

Galerie k inzerátu - 2x Truggy Overthar 4WD rtr

Odpovědět na inzerát 2x Truggy Overthar 4WD rtr

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK