14 ks ložisek pro modely nebo spinner.

Editovat/smazat/topovat »

14 ks ložisek pro modely nebo spinner.

Cena:49 Kč
Datum vložení:13.08.2017 18:15
Kontaktní údaje: 
Jméno:Automotochema
Telefon:721614145

Odpovědět na inzerát »

Dobrý den. Dovolíme si vám nabídnout celkem 14 ks kuličkových ložisek Made In Japan vhodných pro experimentování s modely, pro svoji šířku která je jen 7 mm budou možná vhodná i pro spinnery.Šikula pro ně najde využití nejen v modelařině a dílně, ale i při opravách a v domácnosti. Vnější průměr ložiska je 35 mm, vnitřní 19 mm, šířka je 7 mm. Ložiska jsou nekrytovaná.Prodej pouze v celku za 49 kč. Poštovné při platbě předem na účet by bylo 54 kč.

Galerie k inzerátu - 14 ks ložisek pro modely nebo spinner.

Odpovědět na inzerát 14 ks ložisek pro modely nebo spinner.

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK