1:10 Losi TEN-MT 4WD

Editovat/smazat/topovat »

1:10 Losi TEN-MT 4WD

Cena:6 500 Kč
Datum vložení:15.10.2018 08:40
Okres:Pardubice
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jakub Žáček
Telefon:608333332

Odpovědět na inzerát »

Prodám Losi TEN-MT v měřítku 1:10 s testovací (starší) karoserii a druhou úplně novou. Regulator i motor byl vyměněn za lepší (hobbywing - ezrun oba). Hlídání teploty motoru regulátorem a aktivní chlazení motoru prostřednictvím ventilátoru. Auto je velmi hravé a na 3s baterku (přidám případně 3s 3200 mAH) podává perfektní výkon. Kola jsou cca 3 měsíce nové (přidám i starší). Na aute jsou vpředu i vzadu nárazníky od T-bone. Aktivní a servo 15kg. Diff i tlumiče jsou ok. Dále pár dílů k němu co se budou hodit. Nabíječku na baterii nechám za 500kč.

Galerie k inzerátu - 1:10 Losi TEN-MT 4WD

Odpovědět na inzerát 1:10 Losi TEN-MT 4WD

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK